İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı Saati ve Sınıf Yerleşim Listesi

Duyuru Tarihi: 2020-03-02 10:22:32

Derğerli öğrencilerimiz,

2020-2021 akademik yılında Mevlana Değişim Programı kapsamında İngilizce Dil yeterlilik sınavı başvurusu kabul edilen ve Erasmus+ Öğrenim ve Staj Hareketliliğine başvuru yapan öğrencilerimiz için İngilizce dil yeterlik sınavı 03 Mart (Salı günü) 2020 tarihinde ilk oturum saat 10:00’da ikinci oturum aynı gün saat 11:30’da olmak üzere iki oturum olarak Yabancı Diller Yüksek Okulu Körfez Yerleşkesi dersliklerinde düzenlenecektir. 

  • Ekteki dosyadan İngilizce, (Almanca ve Fransızca Erasmus başvuruları için) sınavlarına hangi oturumda ve hangi sınıfta gireceğinizi öğrenebilirsiniz. Liste Ad, Soyad bilgisine göre alfabetik olarak düzenlenmiştir. 
  • Sınav yeriniz Yüksek Okul binasındaki dersliklerin kapılarının üstündeki numaralara göre düzenlenmiştir.
  • Yanında resmi bir kimliği olmayan öğrenciler sınava alınmayacaktır. 
  • Sınavda kullanacağınız kalem ve silgi gibi sınav malzemelerini yanınızda getirmeniz gerekmektedir. 
  • Sınavın başlamasını takip eden 30 dakika sonrasında gelen ve 1. oturumu kaçırıp 2. oturumda sınava girmek isteyen öğrenciler sınava alınmayacaklardır.
  • Sınav sonuçları optik okuyucu ile belirlenecek olup; öğrenci numaranızı cevap kağıdına doğru yazmanız ve kodlamanız gerekmektedir. Öğrenci numarasının yanlış verilmesi halinde sınav sonucunuz değerlendirmeye alınamayacaktır.

Sınava katılmayan öğrencilerimiz 2020 - 2021 Yılı için Mevlana Değişim Programı başvurusu yapamayacaktır.

10 Mart 2020 tarihinde sınav sonuçları birimimiz web sitesinde ilan edilecektir. 10-13 Mart tarihleri arası sonuçlara itiraz süresidir ve itirazlar dilekçe ile Yabancı Diller Yüksek Okuluna yapılacaktır. 

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Yabancı Diller Yüksekokulu Adres: Atalar Mh. Bağdat Cad. No:83 Körfez/Kocaeli

 

Liste için lütfen tıklayınız

Lİnk:

http://mevlana.kocaeli.edu.tr/content/upload/dosyalar/mevlana-degisim-programi-ingilizce-dil-sinavi-saati-ve-yerlesim-listeleri0302104906.pdf

EKLER: